Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing
Juhul, kui soovid saata ettevõtetele hinnapäringu siis palun märgista vastavad firmad.

A2B GRUPP OÜ

Äriregistri kood: 11388154
Käibemaksu info:
Aadress: Lõõtsa 2 A
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Postiindeks: 11415
Telefon: 5083998
Faks: 6620111
Kontaktisikud:
Riin Vanatoa, Teenindusjuht, 6084562, riin@a2bgrupp.ee
Vaadatud: 4215 korda
Hinnang: 4
Hinda:
Hindamiseks vajuta hiirega vastaval tärnil
Kirjeldus:

A2B Grupp OÜ on 100% Eesti kapitalil põhinev veebiagentuur. Meie eesmärgiks on avastada ja pakkuda selliseid lahendusi internetimaastikul, mille läbi kliendi kasutegureid suurenevad. Kui Teil on soov täiustada või leida põhjus, miks peaks täiustama veebirakendustega seotud eesmärke, siis oleme meie need, kes tõelise ettekujutluse tänapäeva internetiturundusest Teile annavad. Meie teenuste nimekiri sisaldab alates bannerite kujundamisest ja reklaamist Google otsingumootoris kuni e-poodide loomise ja kodulehtede analüüsini.

Missioon:

A2B Grupp OÜ missiooniks on pakkuda klientidele parima kvaliteediga kõiki veebirakendusega seotud teenuseid, hoida klientidega pikaajalist suhet, tagada stabiilne ja meeldiv koostöö nii klientide kui ka koostööpartneritega ning olla kliendikesksed ja paindlikud.

Missiooni saavutamiseks seatud prioriteedid:

Meie 25-liikmest koosnev meeskond on hästi koolitatud, treenitud ja pädev pakkumaks kliendile operatiivseid ja parimaid lahendusi, Oleme keskendunud tulemuslikkusele ja kiirusele, Kasutame klientide teenindamiseks kaasaegseid vahendeid ning oleme orienteeritud kiirele teenindusele nii, et kvaliteet kunagi ei kannataks, Teeme koostööd vaid usaldusväärsete ühendustega, et luua sama usaldusväärne suhe oma kliendiga. Peame oma lubadustest ja antud tähtaegadest alati kinni, Peame oluliseks suhtlust ja infovahetust kliendiga ka pärast teenuse pakkumist ja lahenduste leidmist, Eesmärk on alati üks – kliendi äri peab meie tegevuse tulemusena veelgi edukamaks muutuma.

Visioon:

Jõuda Eesti infoportaalide turuliidrite hulka ning sealt areneda Internetiturunduse juhtivaks teenusepakkujaks Eestis.

Väärtused:

Innovaatilisus: Otsime alati uusi võimalusi ja oleme teadlikud, et alati saab paremini ning kõigele leidub lahendus – Veerevale kivile sammal peale ei kasva!

Praktilisus: Oleme otsustusvõimelised ja idealistlikud kõigis oma ettevõtmistes ja tegemistes. Meie tegevus on alati läbimõeldud ja kaalutletud. Me ei raiska enda ega teiste aega.

Ausus: Vastutame oma tegude eest ja suhtume töösse kohusetundlikult.

Koostöö: Teame, et koos jõuame rohkem. Hindame teiste arvamusi ja oskame neid enda omadega ühendada.

Kommentaari lisamine

Nimi *
Kommentaar *
Juhul, kui soovite antud teemat jälgida siis sisestage oma e-posti aadress ja reklaam.ee keskkond saadab Teile iga uue kommentaari puhul e-mailile teate.
E-post
Kontrollkood *

Kommentaarid