Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing
Juhul, kui soovid saata ettevõtetele hinnapäringu siis palun märgista vastavad firmad.

ACTUS STUDIO OÜ

Meie meeskonda kuuluvad disainerid, kellel on mitmeaastased kogemused eri stiilide ja kujundustega. Meie programmeerijad täiendavad end iga päev ning kasutavad parimate tulemuste saavutamiseks viimase peal tehnoloogiaid. Meie turundusmeeskond tagab teie veebilehele koha juhtivate veebikataloogide ning otsingumootorite seas. Üheskoos täidab meie meeskond kõik teie ärialased soovid ja vajadused ning pakub turu parimaid veebilahendusi. Küsige julgelt hinnapakkumist!
Äriregistri kood: 11606042
Käibemaksu info:
Aadress: Pargi 1-7
Asukoht: Keila linn, Harjumaa
Postiindeks: 76607
Telefon: 55604710
Veebiaadress: http://www.actus.ee
Kontaktisikud:
Kaspar Koppelmaa, Juhataja, kaspar@actus.ee
Vaadatud: 5100 korda
Hinnang: 3.2
Hinda:
Hindamiseks vajuta hiirega vastaval tärnil
Kirjeldus:
Actus Studio näol on tegemist suhteliselt noore disainiagentuuriga (loodud 2009. aastal), mille pakutavate teenuste hulka kuuluvad muuhulgas veebilehtede kujundamine, logod & bannerid, flash-animatsioonid, aga ka näiteks programmeerimine. Kui teil on erisoove, mida meie teenuste nimekirjas ei leidu, palume täita kontaktvorm täpsete juhistega. Võtame teiega peatselt ühendust ning lepime kokku täpsemad tingimused. Meie meeskonda kuuluvad kogenud ning omal alal pädevad spetsialistid, kes pakuvad kaasaegseid ja kasutajasõbralikke lahendusi ning on iga päev valmis uuteks väljakutseteks. Me teame, mis on meie klientidele parim ning seetõttu püüdleme pidevalt täiuslikkuse poole. Meie meeskond koosneb sõbralikest ja elurõõmsatest inimestest, kes soovivad teiega pikisilmi koostööd teha. Teil tuleb meiega vaid ühendust võtta ning ülejäänu jääb juba meie hoolde.

Kommentaari lisamine

Nimi *
Kommentaar *
Juhul, kui soovite antud teemat jälgida siis sisestage oma e-posti aadress ja reklaam.ee keskkond saadab Teile iga uue kommentaari puhul e-mailile teate.
E-post
Kontrollkood *

Kommentaarid