Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing
Juhul, kui soovid saata ettevõtetele hinnapäringu siis palun märgista vastavad firmad.

CHALLENGER OÜ

Reklaamprint, -kleebised ja paigaldus, autode kiletamine, akende kiletamine, Digital Signage, helkurmaterjalid. Asume VÕRUS ja PÕLVAS
Äriregistri kood: 11829167
Käibemaksu info:
Aadress: Kubja tee, 16
Asukoht: Võru linn, Võrumaa
Postiindeks: 65603
Telefon: 5154146
Vaadatud: 8684 korda
Hinnang: 5
Hinda:
Hindamiseks vajuta hiirega vastaval tärnil
Kirjeldus:
Pakume paigaldust Lõuna eestis. Reklaamteenused: kleebised, print, paigaldus, autode ja akende kiletamine. Tegeleme ka interaktiivse reklaamiga: Digital Signage, infoekraanid, projektsioonekraanid, puutetundlikud lahendused, projektoriekraanid. Oleme ASLAN'i ametlik parnter Eestis. Valmistame kleebiseid ja teostame kiletamistöid. Meie tootevalikus on reklaamkiled, trükikiled, spetsiaalkiled, kaitsekiled, disainkiled, magnetkiled, metallkiled, tahvlikiled, turvakiled, aknakiled, toonkiled, tekstiilikiled, klaasikiled, liivapritsitööde kiled, helkur riie, tagantprojektsiooni kiled jne - firmadelt Aslan, Arlon, Avery, Grafityp, Hexis. Teostame akende ja sõidukite kiletamist ning valmistame ja paigaldame reklaamkleebiseid.

Kommentaari lisamine

Nimi *
Kommentaar *
Juhul, kui soovite antud teemat jälgida siis sisestage oma e-posti aadress ja reklaam.ee keskkond saadab Teile iga uue kommentaari puhul e-mailile teate.
E-post
Kontrollkood *

Kommentaarid