Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing
Juhul, kui soovid saata ettevõtetele hinnapäringu siis palun märgista vastavad firmad.

CrewNew Ltd

Käsitsi valitud tipp vabakutselised kodulehekülgede disainerid, programmeerijad, mobiilirakenduste loojad, süsteemi administraatorid, UI/UX disainerid ja paljud muud professionaalid. Agentuuri kvaliteet vabakutseliste hindadega.
Äriregistri kood: 12378246
Käibemaksu info:
Aadress: Rävala puiestee 7
Asukoht: Kesklinna, Tallinn, Harjumaa
Postiindeks: 10143
Telefon: 6466474
Veebiaadress: https://crewnew.com
Blog-i Veebiaadress: https://medium.com/crewnew-com
Vaadatud: 142 korda
Hinnang: 5
Hinda:
Hindamiseks vajuta hiirega vastaval tärnil
Kirjeldus:
Meie peamine tugevus on tipptasemel programmeerijad. Veebi, mobiilirakenduste kui ka Wil/Linux/Mac tarkvara arendajad. Enamik arendajaid on senior programmeerijad kuid meie tiimis on ka mid-level ja junior arendajaid, kes saavad aidata lihtsamate ülesannetega, kui eelarve on piiratud ja projekti tähtajaga pole kiire. Samuti on tiimis disainerid, DevOps insenerid, animaatorid, turundajad ja paljud muud vabakutselised professionaalid.Tehnoloogia valdkonnast veel vast nii palju, et püüame olla pidevalt sammu võrra teistest ees ja kasutame uusimaid tehnoloogiaid ja arendusvõtteid. Back-end arenduseks kasutame peamiselt NodeJS / ExpressJS (JavaScript), Laravel (PHP) ja Django (Python). Aga teeme ka juba DenoJS peal projekte, mis on NodeJS looja uusim projekt. Loomulikult teeme ka ülipopulaarsete valmislahenduste baasil: Wordpress, WooCommerce, Magento, Prestashop, Drupal, Odoo, MODx jne.jne. Front-endis arendame peamiselt VueJS ja ReactJS, mille baasil teeme SPA (single page application) ja PWA (progressive web app) lahendusi, mis on uusim tehnoloogia sõna ja tulevik. Suuremaid projekte arendame ka AngularJS baasil. Uurimad tehnoloogiad on põnev teema ja viib Sinu äri mitu sammu konkurentidest mööda! Broneeri tasuta konsultatsioon ja saa antud teemal targemaks! Loomulikult kasutame ka Git versioonikontrolli ja arenduse automatiseerimist (CI/CD), mida hämmastavalt kombel just Eestis enamik (peamiselt pisemaid aga üllatavalt ka suuremaid) tegijaid siiamaani ei tee.

Kommentaari lisamine

Nimi *
Kommentaar *
Juhul, kui soovite antud teemat jälgida siis sisestage oma e-posti aadress ja reklaam.ee keskkond saadab Teile iga uue kommentaari puhul e-mailile teate.
E-post
Kontrollkood *

Kommentaarid