Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing
Juhul, kui soovid saata ettevõtetele hinnapäringu siis palun märgista vastavad firmad.

GoGoNano OÜ(12548418)

Selle asemel, et oma esemeid pidevalt ära visata ning uusi asemele osta, kaitse neid GoGoNanoga – nii võid olla kindel, et kallid esemed kestavad nii kaua kui võimalik.
Äriregistri kood: 12548418
Käibemaksu info:
Aadress: Kose Mnt 28-13
Asukoht: Haabersti, Tallinn, Harjumaa
Postiindeks: 74310
Telefon: 56470784
Blog-i Veebiaadress: https://www.gogonano.com/blogi/
Kontaktisikud:
Kaur Reinjärv, Juhatuse liige, 56470784, kaur.reinjarv@gogonano.com
Vaadatud: 924 korda
Hinnang: 5
Hinda:
Hindamiseks vajuta hiirega vastaval tärnil
Kirjeldus:
GoGoNano on nanotehnoloogia idufirma, mis töötab mitmete plekkide-ja veekaitsevahendiga. Meie meeskond on kirglik keskkonnasõbralike puhastus- ja kaitsetoodete leidmise ja loomise vastu, mida inimesed tunnevad turvaliselt oma kodus ja peres kasutada. Oleme välja töötanud rea kaitse- ja puhastustooteid, mis kasutavad ära nanotehnoloogia võimalusi. Põhjuseid GoGoNano nanokaitsete ja puhastusvahendite valimiseks on väga mitmeid. Elektroonikast rõivasteni, saabastest sõidukiteni – GoGoNano tooteid saab kasutada peaaegu kõigel ja kõikjal. Neid on ülilihtne kasutada ning seejuures pakuvad nad konkurentsitult kauakestvaimat toimet. Peale selle on meie vahendid valmistatud keskkonda silmas pidades: kombineerides uuendusliku nanotehnoloogia loodussõbralike koostisosadega, oleme loonud tootesarja, mis on ideaalne nii sinule kui ka sind ümbritsevale. Selle asemel, et oma esemeid pidevalt ära visata ning uusi asemele osta, kaitse neid GoGoNanoga – nii võid olla kindel, et kallid esemed kestavad nii kaua kui võimalik.

Kommentaari lisamine

Nimi *
Kommentaar *
Juhul, kui soovite antud teemat jälgida siis sisestage oma e-posti aadress ja reklaam.ee keskkond saadab Teile iga uue kommentaari puhul e-mailile teate.
E-post
Kontrollkood *

Kommentaarid