Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing
Juhul, kui soovid saata ettevõtetele hinnapäringu siis palun märgista vastavad firmad.

MULTIMEEDIUM OÜ

TEE OMA TÖÖD JA KÜSI MEILT, KUIDAS KLIENDID SINUNI JÕUAKSID! Keskendume sellele, kuidas Sina saaksid ennast turundada tasuta, vähima võimaliku kuluga või olenevalt teenusest- teha seda parima hinna ja kvaliteediga!
Äriregistri kood: 11951313
Käibemaksu info:
Aadress: Pärnu mnt. 160
Asukoht: Kesklinna, Tallinn, Harjumaa
Postiindeks: 11317
Telefon: 56159744
Faks: 6099363
Blog-i Veebiaadress: http://www.multimeedium.ee/blog
Kontaktisikud:
Kristi Lilleorg Sinha, turunduse projektijuht, 56159744, kristi@multimeedium.ee
Vaadatud: 2296 korda
Hinda:
Hindamiseks vajuta hiirega vastaval tärnil
Kirjeldus:
Jagame Sinuga oma 14-aastast infopagasit, meediaagentuuride ning üle 3000 kliendi kogemustest Eesti segasel infomeediamaastikul, internetis ja muudes reklaamikanalites toimuvast. Olulised teenused: Müügikoolitused; Reklaami müük Neti.ee-s agentuuri ehk soodsama hinnaga; Infomeedia konsultatsioonid; Internetiturunduse ja sotsiaalmeedia konsultatsioonid; Google Adwords e reklaam Googles; Reklaami müük vene keelses otsimootoris Yandex.ru. Aitame Sind valikute tegemisel ühekordse konsultatsiooniga, üksiku projekti juhtimisega või koostame kogu tegevuskava ehk meediaplaani. Meie jaoks pole suuri ja väikseid ettevõtteid, on vaid erinevad vajadused ja võimalused - igaühe jaoks oleme olemas!

Kommentaari lisamine

Nimi *
Kommentaar *
Juhul, kui soovite antud teemat jälgida siis sisestage oma e-posti aadress ja reklaam.ee keskkond saadab Teile iga uue kommentaari puhul e-mailile teate.
E-post
Kontrollkood *

Kommentaarid