Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing
Juhul, kui soovid saata ettevõtetele hinnapäringu siis palun märgista vastavad firmad.

SIPPE REKLAAMKINK OÜ

Kinnita oma edu, näita kes sa oled!
Äriregistri kood: 11907938
Käibemaksu info:
Aadress: Liimi 1/206
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Postiindeks: 10621
Telefon: 6027290
Veebiaadress: http://www.sippe.ee
Kontaktisikud:
Mart Leitalu, Müügijut, 56243801, mart.leitalu@sippe.ee
Vaadatud: 4302 korda
Hinnang: 2.71
Hinda:
Hindamiseks vajuta hiirega vastaval tärnil
Kirjeldus:

Sippe Reklaamkink OÜ on hulgimüügiga tegelev ettevõte ja pakub laias valikus äri- ja reklaamkingitusi ning tekstiiltooteid. Lisaväärtusena teostame väga erinevaid töötlusvorme, millest peamisteks on trükk, graveering ja tikkimine. Kõik meie poolt pakutavad reklaamkingitused on valitud selliselt, et nendele saaks kanda firma sümboolikat.

Meie rõõmsal ja professionaalsel kollektiivil on alati olnud lennukad- ja innovaatilised ideed, tänu sellele ei ole jäänud ükski mure ega soov ületamatuks. Meie üheks peamiseks tunnusjooneks ei ole ainult toodete ja teenuste müük, vaid tähtsal kohal on ka pakkuda usaldusväärset koostööd ja meeldivat ja asjalikku pikajalist suhtulst, projektide elluviimisel. Kink või meene on alati midagi sellist mida on tore saada ja veel toredam kinkida. Kui kingitus on hästi läbi mõeldud ja omapärane, siis võib selline ilus zest aidata ärikohtumistel või müügis kaasa väga heade ja edukate tulemusteni. Meened ettevõtte sümboolikaga ei ole lihtsalt meened, see esindab ettevõtte olemust ja kohati ka iseloomu. Läbi selliste toodete on suurepärane võimalus sootsalt ja efektiivselt suurendada tuntust, isikupära ja eristumist üldisest massist. Pakume teile võimalust olla veelgi edukamad, läbi meie toodete ja teenuste.

Kommentaari lisamine

Nimi *
Kommentaar *
Juhul, kui soovite antud teemat jälgida siis sisestage oma e-posti aadress ja reklaam.ee keskkond saadab Teile iga uue kommentaari puhul e-mailile teate.
E-post
Kontrollkood *

Kommentaarid