Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing
Juhul, kui soovid saata ettevõtetele hinnapäringu siis palun märgista vastavad firmad.

VESTMINT PRO OÜ (12654681)

Pakume parima hinnaga graafilise kujunduse teenust ja trükiteenust. Kirjelduses meie kohta on kasutatud väljendeid parima kvaliteedi pakkujad, kiired tegutsejad, kliendisõbraliku hinna kalkuleerijad ja veel palju muud. Seda on teinud inimesed, kellega oleme juba koostööd teinud. Mida peaksite aga teie, kes te meid veel ei tunne, meist teadma?
Äriregistri kood: 12654681
Käibemaksu info:
Asukoht: Tartu linn, Tartumaa
Telefon: 5642239
Kontaktisikud:
Marian Kund, Juhatus/ graailine disain, 5642239, info@vestmint.ee
Vaadatud: 3623 korda
Hinnang: 3.67
Hinda:
Hindamiseks vajuta hiirega vastaval tärnil
Kirjeldus:
Kujundus- või trükiteenuseid pakkudes lähtume alati personaalselt kliendi soovidest. Viime end kurssi kliendi tarbijate ja turu olukorraga ning selle põhjal pakume parimad lahendused kujundusgraafika või trükitööde teostamiseks. Iga klient on meile oluline ning seetõttu soovime teie jaoks aega leida, piisavalt keskenduda, et koos teiega olla parimad. Meie portfoolio on täis päris mitmeid erinevaid töid nii kujundus, küljendus, kui trüki valdkonnas. Teiste seas oleme teinud reklaammaterjale, kogu ürituse reklaamkampaania organiseerimist, pisikesi visiitkaarte, mitme ruutmeetri suuruseid reklaamtahvleid, fotoseinu, piletitaskuid, kinkekotte, riidetrükke, flaiereid, küljendustöid (raamatud, tootekataloogid), helireklaame, videomaterjali, reklaampastakaid, autokleebiseid, reklaambannereid... Oi-oi, kui palju oleks meil üles lugeda asju, mida oleme teinud. Aga selleks, et saada täpsemalt teada, palun võtke meiega ühendust.

Kommentaari lisamine

Nimi *
Kommentaar *
Juhul, kui soovite antud teemat jälgida siis sisestage oma e-posti aadress ja reklaam.ee keskkond saadab Teile iga uue kommentaari puhul e-mailile teate.
E-post
Kontrollkood *

Kommentaarid