Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing

Uudised

Google Analytics seadistamine: Goal’id ja täname lehed

17.11.2020

Google Analytics seadistamine: Goals ehk kasutaja tegevuste mõõtmine on Google Analyticsi kõige olulisem osa ja selle leiab alajaotusest nimega Conversions. […]

The post Google Analytics seadistamine: Goal’id ja täname lehed appeared first on Dreamgrow Digital.

loe lisaks
12.01.2021 Kuidas sisuturundus tulemuslikult tööle panna?
Paljudel juhtudel on veebilehel uudised, mõnerealised blogipostitused, ja muu väärtusetu sisu. Selle põhjuseks on mudel, mis on tulnud ajakirjandusest ja […] The post Kuidas sisuturundus tulemuslikult tööle panna? appeared first on Dreamgrow Digital .
11.01.2021 Mis on Pinterest?
Pinterest ei ole Eestis küll väga laialt levinud, aga kuna ma kasutan mitme oma äri turundamises Pinteresti, siis mõtlesin, et […] The post Mis on Pinterest? appeared first on Dreamgrow Digital .
04.01.2021 Internetiturunduse podcastid ja raadio
Olen siia kogunud oma Äripäeva raadio „Digiturunduse praktikum“ saates tehtud vestlused Eesti parimete digiturundajatega. Lisaks pikkinud mõne podcastid, milles ise […] The post Internetiturunduse podcastid ja raadio appeared first on Dreamgrow Digital .
22.12.2020 E-poe mõõtmine: Google Analyticsi e-commerce tracking
Kui sa pead e-poodi ja ei kasuta Google Analyticsi poolt pakutavat e-commerce tracking võimalusi, siis jääb sul suur osa analüütika […] The post E-poe mõõtmine: Google Analyticsi e-commerce tracking appeared first on Dreamgrow Digital .
29.11.2020 Google Analytics 4 seadistamine normaalsetele inimestele
Mõni aeg tagasi sai Google valmis uue versiooni Analyticsist. Seda nimetatakse Google Analytics 4. Selle peamine mõte on mõõta koos […] The post Google Analytics 4 seadistamine normaalsetele inimestele appeared first on Dreamgrow Digital .