Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing

Uudised

8 pealkirja valemit, mis töötavad garanteeritult

06.04.2021

Click bait! Kunagi ammu-ammu, aastal 2011, kirjutas mu kolleeg Annes ühe pealkirja, mis oli ekstra kollane ja ekstra klikimagnet. See […]

The post 8 pealkirja valemit, mis töötavad garanteeritult appeared first on Dreamgrow Digital.

loe lisaks
12.04.2021 Sotsiaalmeedia ROI: müük ja tulemuste mõõtmine
„Kõiki asju ei saagi mõõta!“ on lause, mida turundajad tihti kasutavad, kui jutt läheb brändingu peale. Esimest korda kirjutasin raha […] The post Sotsiaalmeedia ROI: müük ja tulemuste mõõtmine appeared first on Dreamgrow Digital .
30.03.2021 Struktureeritud andmed muudavad Googles nähtavamaks
Veebilehel on oma keskkonna andmeid võimalik esitada struktureeritud kujul, mis muudab need Google jaoks „eriliseks.“ Struktureeritu andmed ehk inglise keeles […] The post Struktureeritud andmed muudavad Googles nähtavamaks appeared first on Dreamgrow Digital .
19.03.2021 Internetiturunduse podcastid ja raadio
Olen siia kogunud oma Äripäeva raadio „Digiturunduse praktikum“ saates tehtud vestlused Eesti parimate digiturundajatega. Lisaks pikkinud mõne podcastid, milles ise […] The post Internetiturunduse podcastid ja raadio appeared first on Dreamgrow Digital .
16.03.2021 Suur viga, mida tehakse peaaegu igas veebis
Kujuta ette, et oled kellelegi oma teenust/toodet maha müümas. Potentsiaalne klient juba saab peaaegu aru, et tal oleks su teenust […] The post Suur viga, mida tehakse peaaegu igas veebis appeared first on Dreamgrow Digital .
11.03.2021 Persoona loomine: 37 küsimust intervjuu läbiviimiseks
Persoona on inimene, kellega sa läbi oma turunduse räägid. Persoona on üks konkreetne inimene, kellel on sugu, vanus, nägu ja […] The post Persoona loomine: 37 küsimust intervjuu läbiviimiseks appeared first on Dreamgrow Digital .