Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing

Uudised

Google Analytics ja Ads remarketing aitavad kliendi veebi tuua

12.03.2022

Remarketing Retargeting Taasturundamine Vahet pole, sama asi! Vaata, kuidas sa selle abil väiksema eelarvega paremaid tulemusi saavutad. Kuidas oma sõnumit […]

The post Google Analytics ja Ads remarketing aitavad kliendi veebi tuua appeared first on Dreamgrow Digital.

loe lisaks
11.06.2022 Digiturunduse praktikum, internetiturunduse podcast ja raadio
Olen siia kogunud oma Äripäeva raadio „Digiturunduse praktikum“ saates tehtud vestlused Eesti parimate digiturundajatega. Lisaks pikkinud mõne podcastid, milles ise […] The post Digiturunduse praktikum, internetiturunduse podcast ja raadio appeared first on Dreamgrow Dig...
18.05.2022 Persoona loomine: 37 küsimust intervjuu läbiviimiseks
Persoona on inimene, kellega sa läbi oma turunduse räägid. Persoona on üks konkreetne inimene, kellel on sugu, vanus, nägu ja […] The post Persoona loomine: 37 küsimust intervjuu läbiviimiseks appeared first on Dreamgrow Digital .
09.05.2022 20 veebielementi, millega müüki kasvatada
Veebilehe eesmärk on uute klientide leidmine ja müük. Panin kokku 20 punkti, millele vastamine aitab “virtuaalse müügimehe” taset tõsta ja […] The post 20 veebielementi, millega müüki kasvatada appeared first on Dreamgrow Digital .
05.05.2022 Struktureeritud andmed: Googles 2X nähtavamaks
Veebilehel on oma keskkonna andmeid võimalik esitada struktureeritud kujul, mis muudab need Google jaoks „eriliseks.“ Struktureeritu andmed ehk inglise keeles […] The post Struktureeritud andmed: Googles 2X nähtavamaks appeared first on Dreamgrow Digital .
25.04.2022 Kodulehe SEO, mis toob pidevalt tulemusi [2022]
Kodulehe SEO on strateegiliselt nii tähtis protsess, et see peab olema ettevõtte turundusse sisse kavandatud. Ehitaja ei pea teadma, milline […] The post Kodulehe SEO, mis toob pidevalt tulemusi [2022] appeared first on Dreamgrow Digital .