Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing

Uudised

Kuidas mõõta tele- raadio- ja printreklaami tulemusi?

25.04.2019

Internetireklaami tulemusi on väga lihtne mõõta. Kuidas aga mõõta tele-, raadio-, printreklaami jms efektiivsust? Siin 3 sammuline juhis selle tegemiseks. […]

The post Kuidas mõõta tele- raadio- ja printreklaami tulemusi? appeared first on Dreamgrow Digital.

loe lisaks
25.01.2021 Internetiturunduse podcastid ja raadio
Olen siia kogunud oma Äripäeva raadio „Digiturunduse praktikum“ saates tehtud vestlused Eesti parimete digiturundajatega. Lisaks pikkinud mõne podcastid, milles ise […] The post Internetiturunduse podcastid ja raadio appeared first on Dreamgrow Digital .
24.01.2021 Kodulehe optimeerimine: SEO on maraton, mitte sprint
Kellele ei meeldiks tasuta reklaam? Siiski tuleb meeles pidada, et SEO (otsimootorite optimeerimine) abiga tasuta külastuste saamine ei ole 100 […] The post Kodulehe optimeerimine: SEO on maraton, mitte sprint appeared first on Dreamgrow Digital .
19.01.2021 Google Analytics: linkide märgistamine ja UTM tagid
Reklaamides ja muudes turundustegevustes kasutatavate linkide sildistamine muutub üha olulisemaks. Selle põhjuseks on mobiiliäppide kasutamise pidev kasv. Juhul, kui sa […] The post Google Analytics: linkide märgistamine ja UTM tagid appeared first on Dreamgrow Digital .
12.01.2021 Kuidas sisuturundus tulemuslikult tööle panna?
Paljudel juhtudel on veebilehel uudised, mõnerealised blogipostitused, ja muu väärtusetu sisu. Selle põhjuseks on mudel, mis on tulnud ajakirjandusest ja […] The post Kuidas sisuturundus tulemuslikult tööle panna? appeared first on Dreamgrow Digital .
11.01.2021 Mis on Pinterest?
Pinterest ei ole Eestis küll väga laialt levinud, aga kuna ma kasutan mitme oma äri turundamises Pinteresti, siis mõtlesin, et […] The post Mis on Pinterest? appeared first on Dreamgrow Digital .