Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing

Uudised

Struktureeritud andmed muudavad Googles nähtavamaks

30.03.2021

Veebilehel on oma keskkonna andmeid võimalik esitada struktureeritud kujul, mis muudab need Google jaoks „eriliseks.“ Struktureeritu andmed ehk inglise keeles […]

The post Struktureeritud andmed muudavad Googles nähtavamaks appeared first on Dreamgrow Digital.

loe lisaks
12.04.2021 Sotsiaalmeedia ROI: müük ja tulemuste mõõtmine
„Kõiki asju ei saagi mõõta!“ on lause, mida turundajad tihti kasutavad, kui jutt läheb brändingu peale. Esimest korda kirjutasin raha […] The post Sotsiaalmeedia ROI: müük ja tulemuste mõõtmine appeared first on Dreamgrow Digital .
06.04.2021 8 pealkirja valemit, mis töötavad garanteeritult
Click bait! Kunagi ammu-ammu, aastal 2011, kirjutas mu kolleeg Annes ühe pealkirja, mis oli ekstra kollane ja ekstra klikimagnet. See […] The post 8 pealkirja valemit, mis töötavad garanteeritult appeared first on Dreamgrow Digital .
19.03.2021 Internetiturunduse podcastid ja raadio
Olen siia kogunud oma Äripäeva raadio „Digiturunduse praktikum“ saates tehtud vestlused Eesti parimate digiturundajatega. Lisaks pikkinud mõne podcastid, milles ise […] The post Internetiturunduse podcastid ja raadio appeared first on Dreamgrow Digital .
16.03.2021 Suur viga, mida tehakse peaaegu igas veebis
Kujuta ette, et oled kellelegi oma teenust/toodet maha müümas. Potentsiaalne klient juba saab peaaegu aru, et tal oleks su teenust […] The post Suur viga, mida tehakse peaaegu igas veebis appeared first on Dreamgrow Digital .
11.03.2021 Persoona loomine: 37 küsimust intervjuu läbiviimiseks
Persoona on inimene, kellega sa läbi oma turunduse räägid. Persoona on üks konkreetne inimene, kellel on sugu, vanus, nägu ja […] The post Persoona loomine: 37 küsimust intervjuu läbiviimiseks appeared first on Dreamgrow Digital .