Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing

Uudised

Swedbank: volatiilsus turgudel jääb lähinädalatel püsima

24.06.2016
Swedbanki peaökonomist Tõnu Mertsina hinnangul võib Brexitiga seotud volatiilsus turgudel püsida veel mitu nädalat, kuid ebakindlusest ei saada tõenäoliselt üle ka lähimate aastate jooksul.
loe lisaks
25.01.2022 Internetiturunduse podcastid ja raadio
Olen siia kogunud oma Äripäeva raadio „Digiturunduse praktikum“ saates tehtud vestlused Eesti parimate digiturundajatega. Lisaks pikkinud mõne podcastid, milles ise […] The post Internetiturunduse podcastid ja raadio appeared first on Dreamgrow Digital .
18.01.2022 Tajuvead: kuidas mõtlemise ja otsustamise mõistmine aitab rohkem müüa
Me teeme kõik ebaratsionaalseid otsuseid ja astume sellega tihti turundaja seatud lõksu. Järgnevalt annan sulle ideid, mis kasutades inimeste otsustusprotsesse, […] The post Tajuvead: kuidas mõtlemise ja otsustamise mõistmine aitab rohkem müüa appeared first on Dreamgrow...
04.01.2022 SEO, Google Ads, Analytics, Facebook koolitused
Dreamgrow koostööpartner koolituste korraldamisel on Koiv Invest OÜ (Turundustreff.ee). Koiv Invest OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolitustega saab tutvuda SIIN! […] The post SEO, Google Ads, Analytics, Facebook koolitused appeared first on Dreamg...
31.12.2021 Google Analytics ja Ads remarketing parandavad tulemusi
Remarketing Retargeting Taasturundamine Vahet pole, sama asi! Vaata, kuidas sa selle abil väiksema eelarvega paremaid tulemusi saavutad. Kuidas oma sõnumit […] The post Google Analytics ja Ads remarketing parandavad tulemusi appeared first on Dreamgrow Digital .
21.12.2021 Affiliate-turundus: tulemused, aeg ja raha
Affiliate-turundus on hardcore! Sa pead kogu aeg tulemusele keskenduma. Sellest, mida ja kuidas teha, kirjutasin täpsemalt siin, aga nüüd on […] The post Affiliate-turundus: tulemused, aeg ja raha appeared first on Dreamgrow Digital .