Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing

Uudised

09.05.2022 20 veebielementi, millega müüki kasvatada
Veebilehe eesmärk on uute klientide leidmine ja müük. Panin kokku 20 punkti, millele vastamine aitab “virtuaalse müügimehe” taset tõsta ja […] The post 20 veebielementi, millega müüki kasvatada appeared first on Dreamgrow Digital.
05.05.2022 Struktureeritud andmed: Googles 2X nähtavamaks
Veebilehel on oma keskkonna andmeid võimalik esitada struktureeritud kujul, mis muudab need Google jaoks „eriliseks.“ Struktureeritu andmed ehk inglise keeles […] The post Struktureeritud andmed: Googles 2X nähtavamaks appeared first on Dreamgrow Digital.
25.04.2022 Kodulehe SEO, mis toob pidevalt tulemusi [2022]
Kodulehe SEO on strateegiliselt nii tähtis protsess, et see peab olema ettevõtte turundusse sisse kavandatud. Ehitaja ei pea teadma, milline […] The post Kodulehe SEO, mis toob pidevalt tulemusi [2022] appeared first on Dreamgrow Digital.
07.04.2022 Tasulised SEO tööriistad: Ahrefs ja Surfer SEO
Põhimõtteliselt on võimalik SEO Eesti tingimustes ära teha ka tasulisi vahendeid kasutamata. Tihti on SEO Eesti tingimustes küllaltki väikeste otsingumahtudega […] The post Tasulised SEO tööriistad: Ahrefs ja Surfer SEO appeared first on Dreamgrow Digital.
28.03.2022 Google Analytics õpetus: kampaanialinkide märgistamine
Kui sa ei taha oma analüütikas andmeid kaotada, siis pead selgeks tegema, kuidas tagada see, et iga kampaania jätab Google […] The post Google Analytics õpetus: kampaanialinkide märgistamine appeared first on Dreamgrow Digital.
21.03.2022 Digiturunduse praktikum, internetiturunduse podcast ja raadio
Olen siia kogunud oma Äripäeva raadio „Digiturunduse praktikum“ saates tehtud vestlused Eesti parimate digiturundajatega. Lisaks pikkinud mõne podcastid, milles ise […] The post Digiturunduse praktikum, internetiturunduse podcast ja raadio appeared first on Dreamgrow Digital.
14.03.2022 11 põhjust, miks meiliturundus on parem kui sotsmeedia
Kui ma meiliturunduse eeliste kohta aastaid tagasi esimest korda artikli kirjutasin, siis oli sotsiaalmeedias võimalik veel ka orgaanilise leviga tulemusi […] The post 11 põhjust, miks meiliturundus on parem kui sotsmeedia appeared first on Dreamgrow Digital.
13.03.2022 Persoona loomine: 37 küsimust intervjuu läbiviimiseks
Persoona on inimene, kellega sa läbi oma turunduse räägid. Persoona on üks konkreetne inimene, kellel on sugu, vanus, nägu ja […] The post Persoona loomine: 37 küsimust intervjuu läbiviimiseks appeared first on Dreamgrow Digital.
12.03.2022 Google Analytics ja Ads remarketing aitavad kliendi veebi tuua
Remarketing Retargeting Taasturundamine Vahet pole, sama asi! Vaata, kuidas sa selle abil väiksema eelarvega paremaid tulemusi saavutad. Kuidas oma sõnumit […] The post Google Analytics ja Ads remarketing aitavad kliendi veebi tuua appeared first on Dreamgrow Digital.
11.03.2022 Mis on SEO optimeerimine ehk kodulehe SEO?
Kui kodulehe SEO tundub sulle keeruka salateadusena, siis aitavad selles artiklis olevad salvestused saladuseloori kergitada, mis on SEO ja mida […] The post Mis on SEO optimeerimine ehk kodulehe SEO? appeared first on Dreamgrow Digital.
08.03.2022 Kuidas tasuta oma brändi tuntust mõõta?
Sinu bränd võib olla suur või väike. See võib olla su firma nimi või lausa su oma nimi. Aga kui […] The post Kuidas tasuta oma brändi tuntust mõõta? appeared first on Dreamgrow Digital.
07.03.2022 500 euroga turuliidriks?
Ma näen tihti päringuid, mille puhul küsija tahab väikese pingutusega saada erakordseid tulemusi. Nende teemade hulka kuuluvad internetiturundus valdkonnas järgmised: […] The post 500 euroga turuliidriks? appeared first on Dreamgrow Digital.
06.03.2022 Google Ads haldus: Kuidas reklaam tööle panna? Karl Pae ja Priit Kallas
Siin on tekstikujul Äripäeva raadio saade Digiturunduse praktikum. Esimeses saates oli meil külas agentuuri ePPC juht Karl Pae ja saates […] The post Google Ads haldus: Kuidas reklaam tööle panna? Karl Pae ja Priit Kallas appeared first on Dreamgrow Digital.
14.02.2022 Tasuta SEO tööriistad, mida 2022 vaja läheb
Selleks, et SEO spetsialist saaks oma tööd korralikult teha, on vaja mitmeid tööriistu. Hea uudis on see, et paljud neist […] The post Tasuta SEO tööriistad, mida 2022 vaja läheb appeared first on Dreamgrow Digital.
06.02.2022 Google Ads haldus: 11 nippi raha säästmiseks 2022
Google Ads haldus on keerukam kui paistab. Enamus Eesti turundajad ei oska oma Google Adsi efektiivselt kasutada ja põletavad seega lihtsalt […] The post Google Ads haldus: 11 nippi raha säästmiseks 2022 appeared first on Dreamgrow Digital.
02.02.2022 13 kriitilist SEO viga [2022] kodulehe optimeerimine
Kodulehe optimeerimine on oluline, sest otsingumootorid toovad veebilehele tihti üle poole liiklusest. Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele on valdkond, kus näeme pidevalt […] The post 13 kriitilist SEO viga [2022] kodulehe optimeerimine appeared first on Dreamgrow Digital.
18.01.2022 Tajuvead: kuidas mõtlemise ja otsustamise mõistmine aitab rohkem müüa
Me teeme kõik ebaratsionaalseid otsuseid ja astume sellega tihti turundaja seatud lõksu. Järgnevalt annan sulle ideid, mis kasutades inimeste otsustusprotsesse, […] The post Tajuvead: kuidas mõtlemise ja otsustamise mõistmine aitab rohkem müüa appeared first on Dreamgrow Digit...
04.01.2022 SEO, Google Ads, Analytics, Facebook koolitused
Dreamgrow koostööpartner koolituste korraldamisel on Koiv Invest OÜ (Turundustreff.ee). Koiv Invest OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolitustega saab tutvuda SIIN! […] The post SEO, Google Ads, Analytics, Facebook koolitused appeared first on Dreamgrow Di...
21.12.2021 Affiliate-turundus: tulemused, aeg ja raha
Affiliate-turundus on hardcore! Sa pead kogu aeg tulemusele keskenduma. Sellest, mida ja kuidas teha, kirjutasin täpsemalt siin, aga nüüd on […] The post Affiliate-turundus: tulemused, aeg ja raha appeared first on Dreamgrow Digital.
22.11.2021 Mis on affiliate marketing ja kuidas sellega raha teenida?
Inglise keeles on termin affiliate marketing. Eestikeelne pooltõlge on affiliate turundus, millele lisanduvad konkureerivad väljendid: partnerturundus ja kaasturundus. Jätan semiootika […] The post Mis on affiliate marketing ja kuidas sellega raha teenida? appeared first on Dr...

 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...