Reklaam.ee
otsi ava laiendatud otsing

Uudised

02.06.2023 Kuidas kasutada ChatGPT turunduses eesti keeles?
Novembris 2022 toimus revolutsiooniline sündmus. OpenAI avaldas tasuta kasutamiseks tehisintellekti, mille taolist varem nähtud ei ole. Näitan sulle, kuidas ChatGPT […] The post Kuidas kasutada ChatGPT turunduses eesti keeles? appeared first on Dreamgrow Digital.
02.06.2023 Google Ads haldus: Kuidas reklaam tööle panna? Karl Pae ja Priit Kallas
Siin on tekstikujul Äripäeva raadio saade Digiturunduse praktikum. Esimeses saates oli meil külas agentuuri ePPC juht Karl Pae ja saates […] The post Google Ads haldus: Kuidas reklaam tööle panna? Karl Pae ja Priit Kallas appeared first on Dreamgrow Digital.
02.06.2023 Google Ads haldus: 11 nippi raha säästmiseks 2023
Google Ads haldus on keerukam kui paistab. Enamus Eesti turundajad ei oska oma Google Adsi efektiivselt kasutada ja põletavad seega lihtsalt […] The post Google Ads haldus: 11 nippi raha säästmiseks 2023 appeared first on Dreamgrow Digital.
01.06.2023 Tasuta SEO tööriistad, mida 2023 vaja läheb
Selleks, et SEO spetsialist saaks oma tööd korralikult teha, on vaja mitmeid tööriistu. Hea uudis on see, et paljud neist […] The post Tasuta SEO tööriistad, mida 2023 vaja läheb appeared first on Dreamgrow Digital.
18.04.2023 Digiturunduse praktikum, internetiturunduse podcast ja raadio
Olen siia kogunud oma Äripäeva raadio „Digiturunduse praktikum“ saates tehtud vestlused Eesti parimate digiturundajatega. Lisaks pikkinud mõne podcastid, milles ise […] The post Digiturunduse praktikum, internetiturunduse podcast ja raadio appeared first on Dreamgrow Digital.
05.04.2023 Persoona loomine: 38 küsimust intervjuu läbiviimiseks
Persoona on inimene, kellega sa läbi oma turunduse räägid. Persoona on üks konkreetne inimene, kellel on sugu, vanus, nägu ja […] The post Persoona loomine: 38 küsimust intervjuu läbiviimiseks appeared first on Dreamgrow Digital.
09.02.2023 14 kriitilist SEO viga [2023] kodulehe optimeerimine
Kodulehe optimeerimine on oluline, sest otsingumootorid toovad veebilehele tihti üle poole liiklusest. Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele on valdkond, kus näeme pidevalt […] The post 14 kriitilist SEO viga [2023] kodulehe optimeerimine appeared first on Dreamgrow Digital.
07.02.2023 Kas veibivastasus on tubakatööstuse lobi?
Ei ole! Tubakatööstus tahab, et sa veibile üle läheksid. Miks? Veibi piiramise teemal sõna võttes tuleb tihti vastuväiteid, et tegemist […] The post Kas veibivastasus on tubakatööstuse lobi? appeared first on Dreamgrow Digital.
13.12.2022 Google Analytics seadistamine: Goal’id ja täname leht
Google Analytics seadistamine: Goals ehk kasutaja tegevuste mõõtmine on Google Analyticsi kõige olulisem osa ja selle leiab alajaotusest nimega Conversions. […] The post Google Analytics seadistamine: Goal’id ja täname leht appeared first on Dreamgrow Digital.
28.11.2022 Sisuturundus ja SEO 17 aastat
28. novembril 2005 hakkasin esimest korda katsetama sisuturundusega. Sevenline blogist sai Eesti esimene internetiturunduse blogi. Kuna esimene artikkel ei olnud […] The post Sisuturundus ja SEO 17 aastat appeared first on Dreamgrow Digital.
16.10.2022 SEO piltide optimeerimine aitab tulemusi saada
Pilt on rohkem kui tuhat sõna! Kuigi see võib nii olla, siis kodulehe optimeerimisel see veel päris nii ei ole. […] The post SEO piltide optimeerimine aitab tulemusi saada appeared first on Dreamgrow Digital.
29.08.2022 Google Analytics: Mis on direct traffic?
Kindlasti oled oma analüütika raportites näinud sellist kanalit nagu (direct) / (none). Sellest postitusest saad teada, mida peidab endas Google […] The post Google Analytics: Mis on direct traffic? appeared first on Dreamgrow Digital.
25.08.2022 Google Ads koolitus
Tulemas on järjekordne Google Ads koolitus. Google Adsi koolitus on loodud kahele peamisele sihtgrupile: Turundusspetsialistid, kes tahavad ise oma Adsi […] The post Google Ads koolitus appeared first on Dreamgrow Digital.
15.08.2022 Kuidas veebilehele backlink’e saada?
Veebilinkide saamine on SEO kõige raskem osa. Oma keskkonda luues pole mingit probleemi leida arendaja. Tänapäeval on ka kujundusega väga […] The post Kuidas veebilehele backlink’e saada? appeared first on Dreamgrow Digital.
02.08.2022 Linkide ehitamine, SEO tähtsaim osa (link building)
Linkide ehitamine on veebilehele viidete kogumine teistest domeenidest, mille eestikeelne nimi tuleb otsetõlkest. Link building on kodulehe optimeerimise kõige tähtsam […] The post Linkide ehitamine, SEO tähtsaim osa (link building) appeared first on Dreamgrow Digital.
21.07.2022 Affiliate-turundus: tulemused, aeg ja raha
Affiliate-turundus on hardcore! Sa pead kogu aeg tulemusele keskenduma. Sellest, mida ja kuidas teha, kirjutasin täpsemalt siin, aga nüüd on […] The post Affiliate-turundus: tulemused, aeg ja raha appeared first on Dreamgrow Digital.
18.07.2022 Tasuta pildid ja videod ärikasutuseks (37 pildipanka)
Turunduses on visuaal tihti võtmekomponent ja selle aluseks on hea pildimaterjal. Pidev vajadus piltide järgi võib fotopanga kasutajal sadu ja […] The post Tasuta pildid ja videod ärikasutuseks (37 pildipanka) appeared first on Dreamgrow Digital.
07.07.2022 Kardinasiinid ja tarvikud
See ei ole päris kardinasiinide leht, vaid test keskkond. Siia veits SEO spämmi kardinasiinid teemal. Paul kardinasiin. Paul kardinasiinid – […] The post Kardinasiinid ja tarvikud appeared first on Dreamgrow Digital.
09.05.2022 20 veebielementi, millega müüki kasvatada
Veebilehe eesmärk on uute klientide leidmine ja müük. Panin kokku 20 punkti, millele vastamine aitab “virtuaalse müügimehe” taset tõsta ja […] The post 20 veebielementi, millega müüki kasvatada appeared first on Dreamgrow Digital.
05.05.2022 Struktureeritud andmed: Googles 2X nähtavamaks
Veebilehel on oma keskkonna andmeid võimalik esitada struktureeritud kujul, mis muudab need Google jaoks „eriliseks.“ Struktureeritu andmed ehk inglise keeles […] The post Struktureeritud andmed: Googles 2X nähtavamaks appeared first on Dreamgrow Digital.
25.04.2022 Kodulehe SEO, mis toob pidevalt tulemusi [2022]
Kodulehe SEO on strateegiliselt nii tähtis protsess, et see peab olema ettevõtte turundusse sisse kavandatud. Ehitaja ei pea teadma, milline […] The post Kodulehe SEO, mis toob pidevalt tulemusi [2022] appeared first on Dreamgrow Digital.
07.04.2022 Tasulised SEO tööriistad: Ahrefs ja Surfer SEO
Põhimõtteliselt on võimalik SEO Eesti tingimustes ära teha ka tasulisi vahendeid kasutamata. Tihti on SEO Eesti tingimustes küllaltki väikeste otsingumahtudega […] The post Tasulised SEO tööriistad: Ahrefs ja Surfer SEO appeared first on Dreamgrow Digital.
28.03.2022 Google Analytics õpetus: kampaanialinkide märgistamine
Kui sa ei taha oma analüütikas andmeid kaotada, siis pead selgeks tegema, kuidas tagada see, et iga kampaania jätab Google […] The post Google Analytics õpetus: kampaanialinkide märgistamine appeared first on Dreamgrow Digital.
14.03.2022 11 põhjust, miks meiliturundus on parem kui sotsmeedia
Kui ma meiliturunduse eeliste kohta aastaid tagasi esimest korda artikli kirjutasin, siis oli sotsiaalmeedias võimalik veel ka orgaanilise leviga tulemusi […] The post 11 põhjust, miks meiliturundus on parem kui sotsmeedia appeared first on Dreamgrow Digital.
12.03.2022 Google Analytics ja Ads remarketing aitavad kliendi veebi tuua
Remarketing Retargeting Taasturundamine Vahet pole, sama asi! Vaata, kuidas sa selle abil väiksema eelarvega paremaid tulemusi saavutad. Kuidas oma sõnumit […] The post Google Analytics ja Ads remarketing aitavad kliendi veebi tuua appeared first on Dreamgrow Digital.

 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...